O mnie

Trudno jest pisać o sobie, bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Rezygnuję z tego, fuck this – i tak przez internet nie dowiecie się czy podaję rękę zdecydowanym uściskiem, czy na martwą rybę, ani czy mam wypastowane buty i włosy zaczesane na gładko. Lista faktów o mnie i okolicach, którą będę aktualizować:

#1 Nigdy nie byłam w Poznaniu.
Do niedawna mogłam tu dopisać również Wrocław, ale w końcu, w wieku niemal 30 lat udało mi się tam dotrzeć. Bo to daleko było, 2 godziny drogi. Nie wiem, dlaczego akurat te dwa miasta sa dla mnie takim punktem honoru – w końcu nie byłam też w wielu innych miejscach.

#2 Nigdy niczego sobie nie złamałam.
No normalnie, nigdy. Będąc dzieckiem byłam mega tchórzem i do 4. roku życia bałam się schodzić po schodach. No bardzo śmieszne. Nie mam nic więcej na swoją obronę.

#3 Nasze Dziecko zawsze jeździ z nami, kiedy robimy sobie tatuaże.
Nasze kolekcje póki co są ubogie (oczywiście mówię o ilości), ale mamy sporo pomysłów. Nasz syn towarzyszył nam kilka razy (w tym raz w brzuchu ;)) w tych podróżach i słodko spał przy dźwiękach maszynki.

#4 Bardzo lubię robić zdjęcia, mimo że nie wychodzi mi to najlepiej. No, ale to już nie czasy Zenita (chlip) i zawsze mogę wykasować to jedno nieudane. Albo 2. A zazwyczaj 20 🙂

#5 Mój Małż może powiedzieć o sobie: jestem blogerę. A także: sportowcę, biegaczę, doktorantę, domorosłym malarzę, pisarzę – człowiekię renesansu. I weź to kobieto ogarnij.

#6 Nie jadam podrobów – nikt mnie nie nakłoni choćby do polizania móżdżku, ozorka, flaków, wątroby. No bez jaj.

#7 Nie chodzę w kapciach, uznaję tylko bosą stopę własną.

#8 Strasznie dużo mówię – kiedy muszę milczeć, cierpię. Kiedy byłam małą dziewczynką, mama musiała zostawić mnie u przyjaciółki. Po wspólnie spędzonym dniu oddała mnie z ulgą, bo nie przestawałam gadać.

#9 Uwielbiam spać do południa, ale nie mam już do tego okazji.

#10 Mój ulubiony kolor to tęczowy, kocham tęczę!

2 myśli w temacie “O mnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s