Daj się zaskoczyć

Moje podejście do niedziel powinniście poznać czytając wcześniejszą migawkę. To dzień lenia, który nie pozwala wydobyć się z piżamy do południa, powstrzymuje przed wyjściem w świat i organicznie nie znosi sprzątania. Człowiek niedzielny to gatunek, którego przedstawiciele licznie zasiedlają swoje domy i mieszkania. Odmiana śląska żywi się kluskami z roladą i kapustą, często lubi również rosół (czytała Krystyna Czubówna!). Z braku natłoku wszystkiego, co atakuje nas w inne dni warto dać się dziś zaskoczyć. Czymkolwiek. W ramach cieszenia się drobiazgami i dziecięcej ciekawości świata odkryliśmy dzisiaj co następuje:

– soki marki Ogrody Natury produkowane są w miejscowości Zławieś Wielka
– Świnka Peppa jest poliglotką, a po japońsku brzmi równie doskonale, co po węgiersku
–  jeden z odcinków „Niesamowitego świata Gumballa” obnaża prawdę o nas, starych ludziach („Jesteś tak stara, że prawo jazdy robiłaś na bryczce”, „Jesteś tak stara, że na pierwsze święta jadłaś pterodaktyla”, „Jesteś tak stara, że na własne oczy widziałaś, jak powstaje węgiel”), a rap w tym odcinku to najlepsze, co powstało od czasów Kalibra 😀 Oceńcie sami – mózg roz%#&^ny od 05:58 😉 Błagam, nie zniechęcajcie się tym, że trzeba zamknąć reklamę – nie znalazłam lepszej wersji 🙂
– piosenka Andrzeja Grabowskiego „Piąte koło” jest wspaniała

– kolega uświadomił nas, że znany jest odtwórca roli Legolasa, kiedy za 20 lat ktoś nakręci LOTR na nowo 😀 Łapcie ekskluzywną fotkę małego elfa – tylko u nas! (Bez tego zdjęcia migawka byłaby średnia, trochę przegadana ;))
DSC03083

Dobrego dnia, zachwyćcie się!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s